Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus

  • 110 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus Marbella ligt op slechts 5 minuten te voet van het Centro Plaza winkelcentrum en heeft gratis privéparkeerplaatsen voor degenen die met de auto reizen. Dit appartement van 110 m² biedt accommodatie in de Nueva Andalucia wijk, op 3 km van de Mezquita del Rey Abdelaziz.

Dit appartement biedt gasten een balkon, een terras en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning en een wasmachine. Bij deze accommodatie zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een haardroger en gratis toiletartikelen in de badkamer.

Het appartement biedt een terras en heeft tevens een buitenzwembad.

Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus is uitgerust met een ingerichte kitchenette.

Dit 2-badkamer appartement is gelegen in de buurt van de Puerto Banús. Op 10 minuten loopafstand van Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus ligt het Centro Comercial Centro Plaza. De dichtstbijzijnde bushalte bij deze 2-slaapkameraccommodatie is Aloa Opencor, het is binnen 100 meter loopafstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus Marbella
Cozy 2 Bdrm Apt W Sea Views Next To Puerto Banus
Mobiele prijsaanbieding

Cozy 2 Bdrm Apt W Sea Views Next To Puerto Banus

5.0
Behoorlijk 2 beoordelingen
32 m van de accommodatie
Senorio De Aloha
Mobiele prijsaanbieding

Senorio De Aloha

9.0
Schitterend 6 beoordelingen
36 m van de accommodatie
USD 426 USD 383
per nacht
Modern Apartment With Terrace
Mobiele prijsaanbieding

Modern Apartment With Terrace

9.0
Schitterend 12 beoordelingen
48 m van de accommodatie
USD 315 USD 284
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    61 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Droger

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Seizoensgebonden buitenzwembad

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000290410005112380000000000000000VUT/MA/796443,VUT/MA/79644
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus te vinden?
      Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus is in de Nueva Andalucia wijk gesitueerd, op 18 minuten wandelen van de Puerto Banús.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus?
      Populaire plekken in de buurt van Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus zijn onder andere het Marina Banús Shopping Center, de Puerto Banús, het cultureel centrum van San Pedro.
    • Hoeveel kost het om bij Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus te verblijven?
      De huurprijs van Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus is €532.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van dit appartement?
      Dit appartement biedt gratis privéparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus?
      Restaurants in de buurt van Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus zijn onder andere Planet Beat en Pasta Caffe restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Wordt internet in Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus aangeboden?
      Ja, Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus biedt Wi-Fi.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 110 m².
    • Is er een zwembad in Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus?
      Ja, Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus heeft een buitenzwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    61 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Amazing Apartment With Sea View In Puerto Banus Marbella

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten